Відгуки про компанію ROMIS Автомаркет
- Василь К.
Так проблем небуло..тільки краще на олх продавайте бо пром це ммм..пром гавняна шарашка
- Олексій З.
Купляв на Рено мастер 3 по безготівці з ПДВ. Додали ще +20%, але все одно для бухгалтерії це норм.
- Анатолій Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Євгеній Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно.
- Надія Ц.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дмитро П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Микола Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валентин А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Володимир К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
